26 Ocak Dünya Gümrük Günümüzü Kutladık

26 Ocak 2021

26 Ocak Dünya Gümrük Günümüzü Kutladık
 

26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinlikleri pandemi kuralları çerçevesinde, Bölge Müdürümüz  Yaşar Yaman OCAK başkanlığında  Bölge Müdürlüğümüz  idarecileri ve personelimizin katılımı ile  Kapıkule VİP Atatürk Büstü Önünde tören yapıldı. Törende saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.


Törenin ardından Edirne Valimiz  Sayın Ekrem CANALP’i  makamında ziyaret ettik. Valimiz ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getirerek,  gümrük personelimize çalışmalarında başarılar dileyerek Dünya Gümrük Günümüzü kutladı.Valilik ziyaretinin ardından Edirne Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Fatih KARABACAK’ı makamında ziyaret ettik.


Edirne Valimiz Sayın Ekrem CANALP, geçen sene olduğu gibi bu senede yine nazik hareketiyle günümüze özel gönderdiği baklavaları Kapıkule’de görev yapan Gümrük, Emniyet ve GTİ personellerine ikram ettik.Bölge Müdürümüz Sayın Yaşar Yaman OCAK, emekliye ayrılan Bölge Müdür Yardımcımız Sevgi BİLEN ve Muayene Memurumuz Alişan BULAN’a bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü olarak emeklilik hayatında sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dileriz.